Post og besøksadresse

Beliggenhet Holding AS
Sjølyst Plass 2, 3. etasje
0278 Oslo

Michael Søndberg

Partner / Konserndirektør
Telefon +47 474 81 949
E-post: michael@beliggenhetholding.no

Svein Aase

Prosjektleder kunde
Telefon +47 930 93 105
E-post: svein@beliggenhetholding.no

Finn Berntsen

Regnskapssjef konsern
Telefon +47 930 30 135
E-post: finn@beliggenhetholding.no

Hans Christian Nordvik

Partner / Prosjektarbeider
Telefon +47 416 52 211
E-post: hans.christian@beliggenhetholding.no

Bente Søndberg

Regnskap / kontor / interiør
Telefon +47 986 31 734
E-post: bente@beliggenhetholding.no

Henrik Nordvik

Partner / Prosjektarbeider
Telefon +47 416 52 255
E-post: henrik@beliggenhetholding.no

For fakturaer til alle selskaper i konsernet bees vennligst sendt til: faktura@beliggenhetholding.no